Радикуліт
Це найбільш поширене захворювання периферичної нервової системи, при якому уражаються пучки нервових волокон, що відходять від спинного мозку, - так звані корінці спинного мозку 

Плоди каштана кінського звичайного, розмелені в порошок, змішують з камфорним спиртом, маслом вершковим або смальцем. Скибочки житнього хліба намазують сумішшю і прикладають до ураженого місця. З хліба починає рясно сочитися волога.

Настоянку пекучого червоного перцю з рослинним маслом втирають в хворобливі ділянки шкіри.

У віці після 40 років біль у попереку не завжди пов'язана з радикулітом. Вона може бути викликана нестачею кальцію, кремнію, фосфору, вітамінів. Дуже багато цих мікроелементів міститься в молочних продуктах, зелені петрушки, хроні, часнику.

Свіжі або сухі листя клена. Одну столову ложку соку приймають 2 - 3 рази на день за 20 хв до їди. Або 1 столову ложку сухого листя заливають 1 склянкою окропу, настоюють 8 год у термосі, краще робити це з вечора. Вранці проціджують і п'ють по 1 / 3 склянки 3 рази на день за 20 хв до їди. Ефективне загально зміцнювальний засіб, добре знімає біль.

куряче яйце, бажано свіже, опускають в баночку їм кісткою 0,2 л, заливають столовим оцтом, щільно закривають, ставлять під темний ковпак в прохолодне місце (не в холодильник). Через 2 дні яйце протикають, видаляють плівку і випускають вміст яйця в оцет, розбовтують. Залишки плівки викидають. Знову на 1 - 2 дні ставлять в те саме місце.

Одну столову ложку отриманої рідини збовтують, виливають у скляну чашку, яку опускають в окріп, для нагрівання. Потроху рідина наливають на долоню і втирають в болючі місця, не зачіпаючи області нирок (вони не «люблять» оцет). Втирають до тих пір, поки не вотрут 1 столову ложку. Місце закутують.

Добре знімає біль ванна з напару квіток бузку. Колір ков для ванни треба брати до 2 відер. Треба пам'ятати, що лікувальні ми властивостями володіють тільки фіолетово-бузкові квітки.

кропива дводомна. Хворобливі місця нажалівают, а на наступний день їх натирають гасом. Одночасно можна пити напар молодого листя кропиви, зібраних у квітні-травні до цвітіння. 1 столову ложку свіжих або 2 столові ложки сухого листя заливають 1 склянкою окропу. П'ють без обмеження.

Компреси з тертої моркви посівної (1 склянка), зубчиків часнику, 1 / 2 склянки горілки. Всі кладуть у марлевий мішечок, потім у целофановий і накладають на болючі місця, закутавши їх теплим шарфом. Тримають компрес, поки рідина не висохне. Процедуру повторюють через день. Результат настає через 7 - 8 днів.

Макуха червоного буряка і 1 столова ложка гасу. Роблять зігрівальні компреси щовечора до поліпшення. 

Знахарі Україні лікують радикуліт зігріваючи компресу ми з настою кори в'яза. 

Суміш гірчиці і подрібненого розпареного інжиру. Кашка повинна бути достатньо «крутий», щоб легко можна було змащувати болючі ділянки.

При не запущеному радикуліті і при перших його ознаках можна використовувати суміш із тертої чорної редьки і меду

Як компресу застосовують річковий пісок, добре промитий і висушений. Пісок розігрівають у духовці, зсипають у бавовняний мішечок. Перед тим як мішечок з піском накласти на болюче місце, його потрібно змастити вазеліном або будь-яким кремом.


Категорія: Дієтологія | Додав: fitoterapia (05.02.2011)
Переглядів: 930 | Теги: Радикуліт