Остеохондроз
Це дистрофічний процес, що розвивається в кістковій і хрящовій тканині. 

У селах давно практикують лікування листям хрону звичайного. Листя збирають восени, підсушують у темному місці, зберігають у прохолодному і темному місці. При загостренні остеохондрозу 12 листя кладуть в десяти літрову каструлю, заливають окропом, закривають кришкою і витримують протягом 1 добу. У ванну або корито виливають 3 ковша (1 - 1,5 л) цього настою, наливають теплу воду й приймати ванну 20 - 30 хв залежно від самопочуття. Процедуру повторюють 3 дні поспіль без перерви. При прийомі першої ванни буває рясне виділення поту, почастішання пульсу, невелике підвищення артеріального тиску. Надалі цього не буде. Таку ванну приймають за 1 год до сну. Якщо слабке серце, то дозу настою слід зменшити в 2 - 3 рази і приймати ванну в присутності близьких. При правильному виконанні процедури, загострення не буде кілька місяців. Не рекомендується робити різких рухів, піднімати тяжкості, допускати переохолодження. 

Слід в сезон повного дозрівання вишні, сливи, обліпихи крушиновидная, шипшини коричного, яблук збирати і сушити листя. Потім змішати їх у рівних співвідношеннях. Постарайтеся пити чай тільки з цього ароматного збору Це досить поширений метод лікування.

У травні можна провести лікування листям лопуха великого. У «Ізборнику» князя Святослава (1073 рік) написано, що «розсмоктуються закладені і відкладені солі і пухлини». Листя лопуха обливають гарячою водою і накладають на больові точки шиї, рук, коліна, суглоби, поперек. Курс лікування - 10 днів.

Не менш відомий у народі метод лікування квашеними листя ми суниці лісової та кульбаби лікарської (листя слід витримати 1 год у підсоленій воді для усунення гіркоти, потім з'їдати по 1 столовій ложці кілька разів на день).

Можна використовувати суміш, приготовану з 1 склянки крейда до натертої разом зі шкіркою чорної редьки, додати 1 / 2 склянки меду, 1 / 2 склянки кам'яної солі, 1 / 2 склянки горілки. Наполягати 5 - 7 днів. Прикладати до місць відкладення солей на 20 - 30 хв. Після цього, змочивши руки в рослинному маслі, масажувати ці місця проти годинникової стрілки протягом 5 - 7 хв. Під час лікування пити сечогінний: настій кукурудзяних рилець, польового хвоща і шипшини коричного (1:1:1): 1 столову ложку суміші залити 1-2 склянки окропу. Дати настоятися до охолодження, процідити і пити протягом дня. Курс лікування - 172 міс.

Цілителі Полтавської області рекомендують натерти 3 - 4 кореня петрушки кучерявої до стільки ж моркви посівної. Змішати. Більше нічого не додавати. Є по 1 - 1,5 столової ложки протягом дня між прийомами їжі.

Деякі цілителі радять вранці випивати 1 / 2 склянки картопляного відвару (без самого картоплі), а на ніч з'їдати маленьку чашку кукурудзяної каші.

Відомості про лікувальному використанні суниці лісової можна знайти в античній літературі у Вергілія і Діоскорид. Ще в ті часи сік зі свіжих ягід рекомендували приймати натщесерце при остеохондрозі, обмінному поліартриті. Не пропустіть сезон ягід, він дуже короткий, але може радикально змінити ваше самопочуття.

Майя Гогулан (народний цілитель) рекомендує чистку від сольових відкладень: «чорну редьку добре помити і, не очищаючи шкірку, опустити в 5% розчин калію перманганату (марганцівки) на 15 - 30 хв. Ополоснуть добре в проточній воді. Натерти. Віджати сік. Сік зберігати в щільно закритому посуді в холодильнику. Сік приймати по 2 столові ложки в зручний час, незалежно від режиму харчування 3 рази на день. Не більше! Збільшення нор ми може викликати в організмі неприємні наслідки. Треба випити без перерви весь сік, приготовлений з 10 кг редьки. У цей період необхідно виключити з раціону здобу, смажені страви, м'ясо, крохмаль, яйця. На початку такої чистки можуть виникнути больові відчуття, сильні іноді досить. Не лякайтеся! Не хапайтеся за ліки, не кидайте почате лікування. Це нормальний перебіг процесу очищення ».

Якщо виключити з раціону варену їжу, то солі не будуть накопичуватися в організмі. Саме варена їжа дає відкладення солей. Як відомо з досліджень натураліста-дієтолога К. книгу, щавлевий солі розчиняються тільки щавлевої кисло тієї, що утворюється в організмі при перетравленні сирих овочів і фруктів.

Однак не всі можуть перейти на сироїдіння.




Категорія: Дієтологія | Додав: fitoterapia (09.02.2011)
Переглядів: 1291 | Теги: остеохондроз