Антібіотокі і кандидоз
Антибіотики - речовини, які продукують мікроорганізмами, вищими рослинами або тканинами тваринного організму, що володіють здатністю вибірково пригнічувати розвиток мікроорганізмів або клітин деяких пухлин. 

Передозування антибіотиків може викликати досить серйозне захворювання - кандидоз. Кандидоз - грибкове захворювання людини і тварин, при якому уражаються шкіра, слизові оболонки, зрідка - внутрішні органи. Збудник кандидозу - гриби Кандіда, мають схожість з дріжджовими грибами і широко поширені в природі. Вони є звичайними нормальними мешканцями шкіри і слизових оболонок порожнини рота, кишківника, дихальних і родових шляхів людей і тварин. Посиленню життєдіяльності гриба і придбання нею хвороботворних властивостей може сприяти застосування антибіотиків без суворих медичних показань і без контролю лікаря. При неправильному застосуванні антибіотиків порушується біологічну рівновагу мікроорганізмів, що знаходяться на шкірі і слизових оболонках людини, і виникають умови для посиленого розмноження гриба Кандіда.

Коли процес заходить достатньо далеко, то диференціальна діагностика проводиться між туберкульоз легенів, новоутвореннями, туберкульома і саркоїдоз легень.

Значну допомогу у терапії тяжких форм кандидозу можуть надати препарати рослинного походження. Протівомікотіческімі властивостями володіють препарати берези бородавчастої, деревію звичайного, чистотілу великого, пижма звичайного, евкаліпта сіро-попелястого, календули лікарської, хвоща польового, ялівцю звичайного, полину звичайного, подорожника великого, ромашки аптечної, тополі чорної, бадану товстолистого.

Зазвичай лікування проводять за наступною методикою.

Плоди ялівцю звичайного, трава деревію звичайного, листя шавлії лікарського, листя евкаліпта сіро-попелястого, квітки ромашки аптечної, квітки календули лікарської, нирки берези (тополі) у співвідношенні 2:1:4:3:4:4:3. Все змішують. Одну столову ложку суміші трав заливають 1 склянкою окропу, настоюють 30 хв, проціджують.

Приймають по 2 столові ложки кожні 3 - 4 год протягом 1 - 2 міс.

Настоянка евкаліпта сіро-попелястого: приймають по 15 крапель вранці та вдень до їжі.

Настоянка півонії ухиляється: приймають по 1 чайній ложці ввечері.

Увечері, краще через день, роблять мікроклізми по 30 - 40 мл з настоєм трав, який представлений вище, 2 - 4 тижні.

Щоб не допустити кандидозу, радимо використовувати рослині антибіотики, які слід приймати в тих випадках, коли вони необхідні для лікування. 

пшоно. Часто робити кулешу, каші, голубці з пшоном. Вранці і ввечері з'їдати по невеликої порції каші, звареної на воді і молоці. 

Можна значно зменшити дозу прийнятого антибіотика, якщо ввести в щоденне меню плоди журавлини (не менше 50 - 70 г).

З цією ж метою використовують кабачки, огірки, патисони, гарбузи. Особливо вони корисні, якщо було передозування антибіотиків. Крім того, в таких випадках корисні диня і моркву з молоком (1:1). Терту моркву заливають гарячим молоком, не доводячи його до кипіння, а до появи «димки». Пити не залпом, а повільно, «куштуючи», щоб продовжити зіткнення цілющого напою зі слизовою оболонкою порожнини рота, їжі вода, гортані і шлунка.

груші і сік абрикосів володіють антибіотичними властивостями, і їх просто необхідно використовувати для лікування в тих випадках, коли ви бажаєте уникнути застосування антибіотиків. На жаль, груші та абрикоси - сезонні фрукти. Можна по могти і в цій ситуації. Влітку цвіте лугова конюшина. Слід зібрати бузкове-рожеві квіти і засушити їх про запас. Це і буде рослинний антибіотик. Одну столову ложку сировини заливають 2 / 3 склянки окропу, настоюють до охолодження, проціджують. П'ють по 1 / 3 склянки 3 - 4 рази на день з обов'язковим додаванням невеликої кількості меду.


Категорія: Дієтологія | Додав: fitoterapia (23.02.2011)
Переглядів: 1171 | Теги: Антібіотокі і кандидоз