Анемія

Анемія  - стан, що характеризується зменшенням кількості еритроцитів і (або) зниженням вмісту гемоглобіну в одиниці об'єму крові. 

Рецепти народної медицини застосовуються при анемії:

1. Натерти на тертці окремо моркву, буряк, редьку. Віджати сік від коренеплодів, злити в темний бутель в рівних кількостях. Бутель обмазати тестом, але так, щоб він не був щільно закуповуваний і рідина могла випаруватися з неї. Поставити бутель в духовку на 3 години томління, на малий газ. Приймати по одній столовій ложці 3 рази на день до їди. Курс лікування 3 місяці. Це радикальний засіб від недокрів'я. 

2. Взяти 400 гр. свинячого, нутряного, несолоного жиру, 6 великих антоновських зелених яблук. Яблука дрібно нарізати і покласти в сало. Добре перемішати і поставити в духовку для томління, на невеликий вогонь. Поки сало нудитися, зробити наступне: взяти 12 яєчних жовтків і розтерти їх до білого зі склянкою цукрового піску. Туди ж натерти на дрібній тертці 400 гр. шоколаду (4 плитки вищих сортів). Коли сало з яблуками пере топитися, потім добре перемішати, дати суміші остигнувши. Отриманий продукт намазати на хліб приймати 3-4 рази на день з кожною їжею і обов'язково запивати теплим, майже гарячим молоком. Дія хороше. Людина позбувається від малокрів'я, туберкульозу та багато інших. ін захворювань, помітно додає у вазі, поліпшується самопочуття, зміцнюються легені, проходить виснаження. 

3. Звіробій - 3 столові ложки; кропива глуха - 2 столові ложки; глуха кропива квіти - 2 столові ложки; ожина, лист -2 столові ложки. Все подрібнити, добре змішати залити 3 склянками окропу. Настояти укутавши 3 години, процідити. Приймати по одній склянці 3 рази на день, гарячим. Застосовується при недокрів'ї.

4. Шипшина, плоди. 5 столових ложок подрібнених плодів на 1 літр води. Кип'ятити 10 хвилин. Укутати на ніч. Пити як чай у будь-який час доби з чим завгодно. Прекрасно очищає кровоносну систему, покращує обмін речовин. Настій багатий вітаміном "С" і застосовується при малокрів'ї, цинзі, хворобах нирок і сечового міхура, хворої печінки, як тонізуючий засіб.

5. Морква. Щодня вранці, натщесерце з'їдати 100 гр. тертої моркви зі сметаною або рослинним маслом. Застосовується при анемії.

6. Кавун використовується в дієтотерапії без обмеження при анемії, діабеті та ін захворюваннях.

7. Мед, краще темного кольору, є хорошим засобом проти анемії різних ступенів. Доведено, що чим темніше мед, тим він багатший мінеральними речовинами, посилюють його цілющі властивості. При цьому недугу призначають по 40-60 г меду 3-4 рази на день, краще до їжі і в суміші з 1:2 козячим молоком. 

8. Багато росіян - знахарі дотримуються думки, що часник - кращий засіб від малокрів'я, проте не кожен може його їсти. Пропонується очистити 300 г часнику. Залити літром чистого спирту і настоювати 3 тижні. Доза: 20 крапель настоянки в півсклянки молока 3 рази на день. Однак настоянка часнику вважається більш слабким засобом, ніж сам часник.

9. Настій плодів горобини вживають як полівітамінний засіб при виснаженні й малокрів'ї. 2 чайні ложки плодів залити 2 склянками окропу, настояти 1 годину, додати цукор за смаком і випити за 3-4 прийоми протягом дня.

10. Коли дозріють ядра ліщини, подрібніть їх і змішайте з медом. Цю суміш вживають при малокрів'ї.

11. При анемії беруть в рівних кількостях лимона, кураги, волоських горіхів, родзинок, чорносливу, журавлини. Подрібнити, залити медом. На літрову банку суміші буде потрібно 200 г меду.

Категорія: Дієтологія | Додав: fitoterapia (08.03.2011)
Переглядів: 1712 | Теги: недокрів'я, Анемія