Тюбаж, зондування жовчного міхура
Тюбаж - процедура, що поліпшує жовчовиділення й усуває застій жовчі, який виникає при деяких захворюваннях жовчного міхура. 

Прохідність і природну форму жовчних проток можна відновити ще до того, як почнуться серйозні захворювання печінки і жовчного міхура. Для цього є кілька простих способів «сліпого» зондування в домашніх умовах.

Головні принципи «сліпого» зондування (або тюбажа), не залежно від засобів, що застосовуються при цьому, наступні:
проводити його необхідно після нічного відпочинку, не встаючи з ліжка. Щоб не виникло гострого бажання піднятися вранці, необхідно напередодні, починаючи з другої половини дня, різко обмежити прийом рідини, скоротивши його до мінімуму;
всі рухи, повороти повинні бути плавними та обережними;
дуже важливо при цьому розслабити нервову систему, подумки поринути у самі приємні мрії або спогади. Цю процедуру не варто робити зовсім, якщо напередодні стався сімейний скандал або інша стресова ситуація.

Пропонуємо на вибір кілька засобів і способів зондування, які є кращими, ніж використання сорбіту та ксиліту.

Один стакан молока закип'ятити, змішати з 0,5 л кефіру, додати 1 склянку сироватки від сиру, який був зроблений напередодні.

Лягти на правий бік на грілку на 45 хв - 1 год Перед тим як лягти на грілку, випити 2 / 3 - 1 склянку зробленої суміші. Через 10 хв знову випити 2 / 3 - 1 склянку суміші і ще через 5 - 7 хв випити 2 / 3 - 1 склянку суміші. Полежати ще 40 хв, і зондування закінчено. У цей день є лише сир, приготований напередодні.

Три курячих жовтка змішують з 30 г цукрової пудри, додають 30 г коньяку, збивають міксером і випивають натщесерце. Весь час перебувають у русі. П'ють тільки чай з сухариками. Віче ром з'їдають рисовий суп. Процедуру роблять 1 раз на тиждень, 4 тижні підряд, а протягом року - 3 - 4 рази.

Випивають натщесерце 1 склянку мінеральної води, підігрітої до 35 ° С. До правого підребер'я прив'язують теплу грілку. Роблять гімнастику 20 хв. Через 20 хв знову випивають 1 склянку підігрітої мінеральної води і настій будь жовчогінною трави або збору або 2 таблетки но-шпи. Потім лягають на теплу грілку на 30 - 40 хвилин.

Не встаючи з ліжка, з'їдають 1 десертну ложку меду, якщо немає алергії, і запивають 1 / 2 склянки теплої води. Повільно повертаючись, лягають на правий бік і ще раз з'їдають 1 десертну ложку меду, запивши 1 / 2 склянки гарячої води. Через 10 - 12 хв випивають 1 / 2 - 1 стакан гарячої води. Лежать на теплій грілці 50 хв або 1 ч.

Використовуйте для «сліпого» зондування тижневі біоритми в залежності від знаку зодіаку: Овен і Скорпіон - по вівторках, Телець і Ваги - по п'ятницях, Близнюки і Діви - у середу, Рак - по понеділках, Лев - в неділю, Козеріг і Водолій - у суботу, Стрілець і Риби - по четвергах.

Функція печінки і жовчного міхура найбільш виражена з 23 год до 3 год ночі.

Земські лікарі настійно радили чищенням печінки займатися в березні. Тоді найчастіше їх пацієнти відправлялися на води.

Кілька порад, як усунути неприємний запах з рота і допомогти налагодити роботу печінки

Відвар трави барвінку: 1 столову ложку подрібненої трави заливають 1 склянкою окропу, настоюють. П'ють як чай протягом дня.

Скориночки лимона з цукром. Скориночки лимона перекручують на м'ясорубці, додаючи 1 десертну ложку цукру. Приймають на кінчику чайної ложки через 10 - 15 хв після кожного прийому їжі.

Трава чебрецю: 1 столову ложку трави запарюють 1 1 / 2 склянки окропу. П'ють замість чаю в проміжках між їжею.

Квіти і листя суниці лісової. На зиму заготовляють квітки і листя суниці. Одну столову ложку суміші заливають 1 / 2 склянки окропу. П'ють по кілька ковтків між їжею 7 - 8 разів на день. У сезон суниці їсти побільше ягід.

Кілька разів на день у проміжках між прийомами їжі з'їдають 1 столову ложку меду. Бажано робити це 5 - 6 разів на день.

Протягом 3 - 5 тижнів щодня п'ють по 2 чашки холодного на стоячи полину гіркого, особливо якщо є порушення в роботі шлунку. 1 столову ложку полину гіркого заливають 2 склянками окропу, настоюють до охолодження, проціджують. П'ють протягом дня.


Категорія: Дієтологія | Додав: fitoterapia (13.01.2011)
Переглядів: 15481 | Теги: зондування жовчного міхура, Тюбаж