Про сумісності продуктів
Найбільш сумісні між собою овочі, фрукти, мед. Хоча кислі й солодкі плоди краще разом не вживати. Рослинна їжа, заправлена рослинним маслом, тільки підсилює свої лікувальні властивості. Ні з чим не сполучається тільки диня, будучи своєрідним «санітаром». Не потрібно є як самостійне блюдо, щоб не викликати сильних гнильних процесів у кишечнику. 

квасоля, горох, боби, сочевиця поєднуються тільки з зеленню і рослинним маслом.

яйця можна їсти з зеленню, овочами. Їх краще вживати після 11 год і скоротити кількість у річному раціоні. Не варто їх поєднувати з вершковим маслом, оскільки це вносить в організм надмірну порцію холестерину.

м'ясо добре поєднується із зеленню й червоними овочами, ні в якій мірі не слід м'ясо поєднувати з тестом (пельмені, пиріжки, чебуреки).

Несумісна білкова їжа різного походження: м'ясо - молоко, молоко - яйця, м'ясо - сир, м'ясо - горіхи.

білкову їжу (м'ясо всіх видів, птах, риба, яйця, сир, сир, молоко, горіхи) і крохмальну (хліб, вироби з борошна, каші, картопля) потрібно вживати в різний час су струм. Навіть птахи клюють зерна й ловлять комах в різний час дня.

свіже молоко не поєднується ні з якими продуктами і взагалі погано засвоюється дорослим організмом. Воно корисно лише дітям і людям похилого віку.

цукор погано поєднується з білковою і крохмалистою їжею, тому що не вимагає переварювання в шлунку, а відразу засвоюється в кишечнику. А вживання цукру з білковою або вуглеводної пі щей веде до бродіння і затримки її в шлунку, наслідок цього-кисла відрижка, печія.

У звичайних умовах сіль краще не вживати, оскільки потреба в ній виникає лише при виснаженні наднирників.

Любителі рослинної їжі повинні знати, що овочі краще варити в малій кількості води. Головне - не з'єднувати в од ном прийомі їжі тих плодів, що ростуть на деревах, з тими, що ростуть на грядках. Виняток становить лимон, його можна додавати в будь-овочеві страви.

Кожен продукт харчування несе свою енергетику. А якщо у вас поганий настрій, краще прийняти душ, послухати легку музику і з радістю приступити до приготування їжі, щоб не віднімати енергію в продуктів. В іншому випадку замість живих вітамінів та інших необхідних речовин наш організм отримуватиме неживу масу.

І все-таки треба готувати ті страви, які люблять члени родини. Тому що, якщо мати змушує дитини є те, що їй легше і простіше приготувати, а не те, що він любить, то у віці 15 - 16 років у нього можуть виникнути хронічний гастродуоденіт і холангіт. Харчові пристрасті формуються не примхливим характером, а генетичною пам'яттю роду.

Категорія: Дієтологія | Додав: fitoterapia (09.01.2011)
Переглядів: 1433