Лікування аденоми передміхурової залози
Це доброякісне пухлиноподібне розростання передміхурової залози. 

При профілактичних оглядах аденому передміхурової залози виявляють у 10 - 50% чоловіків у віці старше 45 років. За даними деяких авторів, розлад сечовипускання спостерігається у 24,7% чоловіків у віці 50 - 69 років і у 53% чоловік чин - у віці 60 - 70 років.

Аденома передміхурової залози розвивається з рудиментів періуретральних залоз, розташованих між слизовими і м'язовими шарами передміхурової частини сечовипускального каналу.

На думку вчених, розростання залоз відбувається внаслідок згасання гормональної функції статевих залоз, але справжній механізм утворення пухлини остаточно не вивчений. Адже інволюція (згортання) ендокринної функції статевих залоз відбувається майже у всіх чоловіків, проте аденома зустрічається тільки у частини з них, а останнім часом вона спостерігається і у чоловіків молодого віку

Аденома передміхурової залози - доброякісна пухлина, але як довго буде такою залишатися? Чи не перейде в ракове стан? Краще не допускати появи аденоми, а, якщо вона з'явилася, - боротися з нею, як тільки настають її перші прояви - розлади сечовипускання.

Симптоматика аденоми відрізняється різноманіттям проявів. В одних випадках вона може тривати протягом довгого часу безсимптомно, в інших - на тлі незначного розлади сечовипускання раптово наступає гостра затримка сечі. У більшості хворих спостерігаються типові симптоми. Це розлади сечовипускання - ослаблення, уривчастість струменя сечі, прискорені позиви, особливо у нічний час; може з'явитися кров у сечі, пісок і камені в сечовому міхурі, порушення роботи нирок (цистит, пієлонефрит).

У лікуванні і профілактиці цієї недуги перше і провідне місце має належати груші. Лікувальними властивостями володіє тільки та груша, яка має запах. Найвищі цілющі властивості у лісовий (дикої) груші (її дуже багато росте в наших лісах). З неї треба готувати компот. Найкраще запарювати з вечора в термосі і на наступний день пити по 1 / 4 склянки 4 - 5 разів на день.

Дуже корисний чай з молодих листочків і плодоніжок вишні, білої смородини, суниці лісової, малини звичайної, ожини сизої, винограду культурного, листя берези, цвіту липи (всі в рівних співвідношеннях). Заварюють як чай. П'ють щодня. Земські лікарі рекомендували в такий чай додавати 1 столову ложку молока.

Для успішного лікування необхідно в меню ввести квасоля звичайну. З неї готують гарнір до м'яса, риби, а також додають у супи, борщі, салати, вінегрети.

У своїй практиці ми рекомендуємо хворим заготовляти на зиму сік і варення з бузини чорної. Варення додають в чай, використовують як начинку для пирогів.

Не всі хворі можуть перенести оперативне втручання. Тому початкові форми аденоми необхідно лікувати всіма доступними способами терапевтичними офіційної медицини з використанням досягнень народної медицини, в якій випробувана і зібрана мудрість лікування за століття. Таке лікування може призупинити не тільки зростання аденоми, але і вилікувати хворого від цього захворювання.

У південних країнах аденому успішно лікують зернами гіркого мигдалю. На 1 прийом слід потовкти 3 зерна і заварити 1 / 2 склянки окропу П'ють 3 - 4 рази на день, поки не почнеться нормальне відділення сечі.

У селах аденому знахарі лікують соком чорної редьки посівної. Редьку натирають на тертці, віджимають сік і п'ють по 2 столові ложки 3 - 4 рази на день. Для поліпшення смаку слід додати трохи меду.

Насіння дині звичайною: 100 г насіння розмелюють на борошно і варять в 1 л білого вина. Випивають відвар за 1 добу. як чай. П'ють, поки добре не почне відходити сеча.

часник: 10 невеликих головок розбирають на часточки, ретельно чистять, варять в 1 л білого вина. П'ють вино по 1 / 2 склянки 2 рази на день до рясного стійкого сечовипускання.

У України аденому лікують корою ліщини звичайної.

Відвар: 1 чайну ложку сировини заливають 1 склянкою окропу, настоюють до охолодження. Перед вживанням проціджують. П'ють ковтками протягом дня.

Американські дослідники прийшли до висновку, що піца і соус до спагетті можуть запобігти раку передміхурової залози. Дослідники Гарвардського інституту охорони здоров'я протягом 6 років вивчали раціон 47 ТОВ чоловіків. Ті, які щонайменше 10 разів на тиждень їли піцу з помідорами і томатним соусом, схильні до раку передміхурової залози на 45% менше, ніж всі інші.

Доктор Едвард Джованнуччі (США) повідомив, що дослідники перевірили дію на людський організм 46 фруктів і овочів. Вони прийшли до висновку, що тільки томатосодержащіе продукти і полуниця володіють захисною властивістю від раку передміхурової залози. Джованнуччі вважає, що благотворний ефект дають томати в будь-якому вигляді - сирі, запечені у піці, у вигляді соусу і соку Більшість чоловіків контрольної групи споживали томати у вигляді соусу для спагетті.

Але все-таки доктор Джованнуччі застерігає від надмірного вживання томатосодержащіх продуктів. Він радить побільше вводити в меню різні овочі і фрукти.
Категорія: Дієтологія | Додав: fitoterapia (19.01.2011)
Переглядів: 2012 | Теги: Лікування аденоми передміхурової за